• Nowy Rok Szkolny 2020/2021

• Drodzy Uczniowie

Szanowni Rodzice

1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Nareszcie puste mury szkoły wypełnią się głosami dzieci i regularnie rozbrzmiewającym dzwonkiem.

Jestem pewny drodzy uczniowie, że jesteście wypoczęci i mam nadzieję, że z zapałem zabierzemy się wszyscy do pracy.

Szkoła jest przygotowana i czeka z niecierpliwością na Was.
              Ze względu na obostrzenia w zakresie pandemii koronawirusa SARS – CoV – 2 rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 będzie się trochę różniło od tych, które znaliśmy do tej pory.

Zapraszam wszystkich uczniów i chętnych rodziców na godz. 800 do szkoły. Nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, tylko spotkania w klasach ze swoimi wychowawcami.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych są podzieleni na dwie grupy. Grupa młodsza dzieci OA ( 3 i 4 latkowie) i grupa starsza OB (5 i 6 latkowie). Grupa OA ma spotkanie z wychowawcą w klasie oddziału dzieci młodszych (tam gdzie uczyły się młodsze przedszkolaki w tamtym roku szkolnym). Natomiast dzieci z oddziału OB mają spotkanie z wychowawcą na sali gimnastycznej.

Wszystkich obowiązuje dezynfekcja rąk po przyjściu do szkoły, natomiast rodzice przebywają w szkole z osłoną ust i nosa (maseczka, przyłbica). Do szkoły przychodzą tylko osoby zdrowe. Przy wejściu do budynku szkoły będzie wszystkim mierzona temperatura ciała.

Po spotkaniu z wychowawcami będą tylko zajęcia świetlicowe dla chętnych uczniów.

Po południu 01.09.2020 r. odbędą się msze święte z okazji rozpoczęcia roku szkolnego: Pełkinie godz. 17 00 , Wygarki godz. 18 00 .

Do zobaczenia

Dyrektor Leszek Szczybyło