• KIERMASZ WIELKANOCNY

• Przypominamy, że już jutro rozpoczynamy SZKOLNY KIERMASZ WIELKANOCNY.W piątek (22.03.) sprzedawać będziemy świąteczne ozdoby oraz palmy wielkanocne, które będzie można poświęcić w kościele w Niedzielę Palmową. Od poniedziałku do środy (25-27.03.) zapraszamy na kiermasz ozdób i słodkości wielkanocnych. Zachęcamy do zakupu wystawionych prac. Wśród nich znajduje się imponujące rękodzieło wykonane przez Aleksandrę z rodzicami, przedstawiające historię męki, śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. Zapraszamy!

• Zajęcia z robotyki w klasach I-III

• Robotyka w naszej szkole wprowadza uczniów w świat nowoczesnych technologii i programowania poprzez budowanie i programowanie robotów. Uczniowie na zajęciach  skupiają się na: budowaniu robotów – mają możliwość samodzielnego konstruowania robotów z różnych elementów, takich jak klocki LEGO Spike, to pozwala im na rozwijanie zdolności manualnych i przestrzennych, oraz programowaniu robotów – uczą się podstaw programowania, które są niezbędne do sterowania robotami. Tworzą proste algorytmy i skrypty, które pozwalają robotom wykonywać określone zadania. Uczniowie podczas zajęć uczą się współpracy, logicznego myślenia i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów.