•  Joanna  Chmura
          • Joanna Chmuraedukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl.I
          •  ks. Roman Cieśla
          • ks. Roman Cieślareligia
          •  Artur Filar
          • Artur Filaredukacja wczesnoszkolna, informatyka, wychowawca kl.II
          •  Agnieszka  Magdziak-Bąk
          • Agnieszka Magdziak-Bąkwychowawca kl.OA
          •  Bernadeta Witkowska
          • Bernadeta Witkowskajęzyk angielski, wychowawca kl. V
          •  Barbara Lemiech
          • Barbara Lemiechedukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III
          •  Monika Mosiak
          • Monika Mosiakwychowawca, kl.OB
          •  Małgorzata  Orłowska
          • Małgorzata Orłowskahistoria, wos, wychowawca kl.IV
          •  Lucyna  Węgrzyn
          • Lucyna Węgrzynjęzyk polski, biblioteka, wychowawca kl. VI
          •  Leszek  Szczybyło
          • Leszek Szczybyłodyrektor, język niemiecki
          •  Agata Fudali
          • Agata Fudaliwychowawca, kl. OC, pedagog specjalny
          •  Adam Siemieniak
          • Adam SiemieniakEDB, wychowanie fizyczne
          •  Rafał Hudycz
          • Rafał HudyczWDŻ
          •  Ryszard Wróbel
          • Ryszard Wróbelmuzyka
          •  Monika Żelazko
          • Monika Żelazkobiologia, chemia
          •  Daniel Jaroni
          • Daniel Jaronifizyka, technika, informatyka
          •  Katarzyna Nycz
          • Katarzyna Nycz język angielski, wychowawca kl. VIII
          •  Anna Sołtys
          • Anna Sołtysjęzyk polski, wychowawca kl.VII
          •  Anna Hołowacz
          • Anna Hołowaczwychowanie fizyczne
          •  ks. Bogusław Gut
          • ks. Bogusław Gutreligia
          •  Dorota  Siemieniak
          • Dorota Siemieniakwychowawca klasy III, edukacja wczesnoszkolna
          •  Jolanta Pelc
          • Jolanta Pelc matematyka,
          •  Renata Zawalska
          • Renata Zawalskaplastyka
          •  Joanna Żak
          • Joanna Żakdoradztwo zawodowe
          •  Renata Zawalska - Brudniak
          • Renata Zawalska - Brudniakplastyka
          •  Małgorzata Groch
          • Małgorzata Grochnauczyciel wspomagający
          •  Paulina  Kowal
          • Paulina Kowalpomoc nauczyciela
          •  Bartłomiej Kiper
          • Bartłomiej Kipernauczyciel wspomagający
          •  Wioletta Czerkas
          • Wioletta Czerkas asystent nauczyciela świetlicy, geografia, przyroda
          •  Kamila Pawełek
          • Kamila Pawełekasystent nauczyciela świetlicy
          •  Dominika Kazimierczuk
          • Dominika Kazimierczuknauczyciel wspomagający
          •  Bernadeta Kwaśniak-Górka
          • Bernadeta Kwaśniak-Górkapsycholog
          •  Barbara Ulmann
          • Barbara Ulmannpedagog
          •  RENATA BAJAK-BUŁA
          • RENATA BAJAK-BUŁA
          •  KATARZYNA MIKULSKA
          • KATARZYNA MIKULSKA