• DZIEŃ SPORTU 2024

• 12 września odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Święto to jest dobrą okazją, by podkreślić znaczenie sportu w życiu każdego człowieka. Sport to zdrowie! Nie tylko pozytywnie wpływa na kondycję fizyczną, ale i kształtuje charakter.  Jak co roku nasz Dzień Sportu rozpoczął się od Biegu Ulicznego, w którym brali udział uczniowie w trzech grupach wiekowych na różnych dystansach. Dla pasjonatów jazdy na rowerze, na hulajnodze lub łyżworolkach został przygotowany tor przeszkód. Dla miłośników zajęć plastyczno – technicznych – warsztaty w rysowaniu i rzeźbieniu dyni. W sali gimnastycznej, dla starszych uczniów odbywały się zawody w najróżniejszych konkurencjach zręcznościowych. Swoje konkurencje miały też dzieci z oddziałów przedszkolnych: rzuty woreczkami do celu, slalom z piłką, zbijanie kręgli, przejście przez tunel itp. Wielką atrakcją dla wszystkich uczestników okazały się zabawy „na dmuchańcach”. Podczas Święta Sportu panowała radosna, wspaniała atmosfera. Ważne było, by dobrze się bawić i aktywnie spędzać czas!  Wszyscy uczestnicy w przerwach między zabawami i grami mogli posilić się w kąciku kulinarnym. U Pana Leszka Siuśty można było zjeść przepyszną grillowaną kiełbaskę I wypić herbatkę, zaś u Pani Marty – zjeść watę cukrową. Na zakończenie Dnia Sportu Pan Dyrektor Szkoły – Leszek Szczybyło podziękował wszystkim za uczestnictwo i nagrodził okolicznościowymi medalami. Wszyscy uczestnicy Dnia Sportu czuli się zadowoleni i szczęśliwi dzięki sponsorom tego święta, czyli: Firmie SIBELCO – reprezentowanej przez Pana Jerzego Soszyńskiego oraz Firmie Promlek, którym jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i współpracę.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Drugiego września w naszej szkole zainaugurowano nowy rok szkolny 2024/2025. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła się okolicznościowym przemówieniem Pana dyrektora. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami. Tego dnia pożegnaliśmy  Joannę Zając, wieloletnią pracownicę szkoły,  która  odeszła na zasłużoną emeryturę. Z uśmiechem wykonywała swoje obowiązki dbając o czystość w naszej szkole. Swoją pracę wykonywała z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem służąc drugiemu człowiekowi. Pani Joanno, życzymy zdrowia, szczęścia i zapraszamy w odwiedziny. Drzwi szkoły i naszych serc są dla Pani zawsze otwarte. W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom,  nauczycielom i rodzicom.

• Nagłówek