• NAJPIĘKNIEJSZA MARZANNA

      • Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym na „Najpiękniejszą Marzannę” nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych !!! Bardzo się cieszymy i gratulujemy uczniom oraz nauczycielom klas 1-3 za przygotowanie wspaniałej Marzanny.

      • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

      • 21 marca to wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie klas I-8 pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Czekali na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzą, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. Samorząd uczniowski na sali sportowej zorganizował różne atrakcje. Między innymi był wybór najbardziej oryginalnego stroju Pani Wiosny spośród strojów zaprezentowanych przez uczniów wszystkich klas. Odbył się także pokaz na najbardziej oryginalne „Nosidło”, polegający na przyniesieniu książek i przyborów szkolnych we wszystkim, tylko nie w plecaku. Dlatego właśnie na szkolnych korytarzach pojawiły się np. taczki, walizki oraz wózki dla lalek. Okazało się, że uczniowska wyobraźnia nie zna granic. Odbył się również teleturniej „Jeden z dziesięciu” oraz zawody sportowe na koniec tego wesołego dnia.

      • Wręczenie stypendiów naukowych!

      • Dzisiaj w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pełkiniach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów naukowych za wybitne wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2022/2023. W uroczystości wzięli udział: Pani Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt, Dyrektor ZEAS-u Edward Pączka, Dyrektor szkoły Leszek Szczybyło, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie. Jedenaścioro najlepszych uczniów zostało uhonorowanych nagrodami, natomiast ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

      • Nagłówek

      • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

       Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.