• Plebiscyt Edukacyjny Nowin

      • Aby zagłosować na Zespół Szkolno – Przedszkolny im. bł. o. Michała Czartoryskiego w Pełkiniach w Plebiscycie Edukacyjnym Nowin w kategorii Szkoła Roku należy wysłać SMS pod numer 7303 o treści RZS.219 .Głosowanie będzie trwać do dnia 24.11.2022r, do godz. 20:00.

       Bardzo liczymy na dużą ilość osób, którzy pozytywnie postrzegają Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pełkiniach.

        

       Dyrektor

       Leszek Szczybyło

      • Plebiscyt Edukacyjny 2022

      • Szanowni Rodzice, nauczyciele, uczniowie, przedszkolaki,

       Z wielką radością i dumą przyjęliśmy wiadomość, że Zespół Szkolno – Przedszkolny im. bł. o. Michała Czartoryskiego w Pełkiniach otrzymał nominacje do nagrody dla placówki edukacyjnej przyjaznej uczniom i ich rodzicom w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego.

       Jest to dla Nas wszystkich wielkie wyróżnienie i splendor. Mamy nadzieję, że dzięki tej nominacji i dalszemu wspólnemu zaangażowaniu zbudujemy wspaniałą promocję dla Naszego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pełkiniach. Dlatego proszę wszystkich zainteresowanych o wzięcie udziału w głosowaniu, które rozpocznie się 25.10.2022 r. Aby zagłosować na Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pełkiniach należy wysłać SMS pod numer 7303 (treść SMS podamy 25.10.2022 r. ).

       Dyrektor

       Leszek Szczybyło

      • Wojewódzki Przegląd Poezji i Piosenki - w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II

      •   17 października w  Szkole Podstawowej im. Ojca Św. Jana Pawła II  w Gorzycach odbył się Wojewódzki Przegląd Poezji i Piosenki – w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II w ramach Święta Szkoły.  Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIII – Klaudia Sidor.  Recytowała wiersz: ,,Ty byłeś gotowy, poszedłeś za Panem, by tam daleko kierować Watykanem”.  Gratulujemy Klaudii!

      • PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

      • „Niech wyrosną z Was tacy, którzy ku gwiazdom wzlecieć zapragną” – te słowa Janusza Korczaka towarzyszyły nam podczas dzisiejszej uroczystości pasowania na przedszkolaka.
       W tym dniu zostały nadane nazwy grupom. Tropiciele, Bystrzaki i Odkrywcy złożyli uroczyste ślubowanie, po czym zostali pasowani przez Pana dyrektora Leszka Szczybyło na przedszkolaków Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. bł. o. Michała Czartoryskiego w Pełkiniach. Po części oficjalnej przedszkolaki udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie tak ważnego dnia dla przedszkolaków. Dziękujemy również przewodniczącej Rady Rodziców Pani Małgorzacie Michno i wiceprzewodniczącej Pani Annie Półtorak za udział w uroczystości  i przygotowanie upominków dla wszystkich przedszkolaków.

      • PASOWANIE NA UCZNIA

      • 7 października był wyjątkowym dniem dla wszystkich uczniów kasy I. Zostali oni przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. bł. o. Michała Czartoryskiego w Pełkiniach. Wszystkich obecnych na uroczystości powitał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Wiktor Botwina. Następnie wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. W dalszej części dzieci zaprezentowały okolicznościowe przedstawienie przygotowane przez Panią Joannę Chmurę oraz Dominikę Kazimierczuk. Po uroczystości ślubowania każde dziecko zostało pasowane ołówkiem na ucznia przez Pana Dyrektora Leszka Szczybyło. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki od rodziców i starszych kolegów i koleżanek.

      • Nagłówek

      • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

       Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.