• WITAMY NA NASZEJ STRONIE

• Występ Cyrku "SZOK"

8 stycznia 2019 r. do naszej szkoły przyjechał cyrk „Szok” . Uczniowie obejrzeli ciekawy program artystyczny. Występ rozpoczął się od trudnego pokazu żąglowania. Wystąpił także wesoły klaun, który bawił dzieci swoimi sztuczkami. Wybrani przez artystów uczniowie nie tylko mieli okazję podziwiać triki cyrkowe, ale także brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Pod koniec występu jeden z artystów pojawił się z wężem na rękach i wyszedł do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Niektóre dzieci wykazały się dużą odwagą głaszcząc długiego pytona. Były również pokazy iluzji i jazdy na miniaturkowym rowerku.

• JASEŁKA 2018

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. Przedstawienia świąteczne to jedna z najpiękniejszych tradycji szkolnych, na którą czekają wszyscy. W piatek w naszej szkole odbyła się uroczysta akdemia , którą przygotowali uczniowie najmłodszych klas. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed swoimi rodzicami, kolegami szkolnymi i zaproszonymi gośćmi. Uroku inscenizacji dodały kolędy i piosenki świąteczne wykonane przez naszych młodych aktorów :-) Po występie - nagrodzonym gromkimi brawami - dyrektor szkoły Leszek Szczybyło podziękował wszystkim zaangażowanym w przygotowanie jasełek i złożył życzenia z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT :-)

• FILM 3D "NIEDŹWIEDZIE POLARNE"

12 grudnia do naszej szkoły przjachało kino 3D. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w projekcji filmu "Niedźwiedzie polarne". Film był wzruszający i bardzo się wszystkim podobał :-)

• CHOINKI JEDYNKI 2018

Uczniowie klasy drugiej wzięli udział w XVII charytatywnej akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia S.A. "Choinki jedynki 2018" na rzecz fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" oraz fundacji "Pomóż mi żyć"

PRACA JULII PAŁCZYŃSKIEJ I MATEUSZA KASIAKA JEST OBECNIE LICYTOWANA JEJ WARTOŚĆ NA DZIEŃ DZISIEJSZY WYNOSI 500 ZŁ

PRACA TOMASZA ORŁOWSKIEGO I JAKUBA KRZEPTONIA ZOSTAŁA WYRÓŻNIONA. CIESZYMY SIĘ BARDZO Z OTRZYMANYCH NAGRÓD, A JESZCZE BARDZIEJ Z TEGO, ŻE MOGLIŚMY POMÓC.

• Nasze media społecznościowe

Czwartek 17.01.2019

• PRZEGLĄD JASEŁEK 2019
        • CYRK SZOK