• ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 0A- "TROPICIELE"

Tropiciele to grupa 3-4 latków, którzy wspólnie z Olkiem i Adą, bohaterami pakietu edukacyjnego, przeżywają swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci chętnie biorą udział w zajęciach, bawią się w kącikach zainteresowań i zawierają pierwsze przyjaźnie. Każdego dnia uczą się samodzielności, a także współpracy w grupie. Najmłodsza grupa bierze udział w projekcie edukacyjnym #20minutdlaMATEMATYKI oraz innowacjach: „Tropiciele rymują i zapamiętują!”, „Nietypowe święta w przedszkolu- badam, poznaję, doświadczam” oraz „Z uśmiechem do przedszkola”. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Przedszkolaki bezpiecznie czują się w kolorowej, pełnej zabawek sali. Małymi kroczkami stają się aktywnymi Tropicielami świata, a nad ich przygodą z przedszkolem czuwają pani Agnieszka i pani Paulina.

Wychowawca mgr Agnieszka Magdziak-Bąk

Karta zgłoszenia dziecka: