• ZBIÓRKA ZNICZY

• Miło nam poinformować, że w tegorocznej akcji "Światełko Pamięci" udało nam się zebrać 60 zniczy. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom za przyniesione "światełka" :-) Znicze rozbłysną na Polskich Grobach Lwowskich Cmentarzy.

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

• W środę 3 października 2018r. w Bibliotece miejskiej w Jarosławiu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Nasza uczennica Katarzyna Rogoża z klasy VI odebrała nagrodę za wykonanie ilustracji do wiersza patriotycznego ze zbioru poetyckiego „ Tak nam się Odrodziła Polska, Ojczyzna miła ” autorstwa Krzysztofa Kubaszka. Serdecznie gratulujemy !

• Sportowe sukcesy naszych uczniów

• Początek roku szkolnego przyniósł sukcesy naszych uczniów
              w zawodach sportowych.

21 września w  Pruchniku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce. Udział brali Amelia Kołodziej w  biegu na 600, Wiktor Wojewódzka bieg na 100, Hubert Bogusz bieg na 1000 oraz Karol Kajder  w biegu  na 300 zajął 5 miejsce. Natomiast Kacper Pietluch w  skoku wzwyż  był 3.
              Zawody w pchnięciu kulą wygrał  Kuba Bukowy i tym samym  awansował do zawodów wojewódzkich.
              W Rzeszowie nie miał sobie równych i z wynikiem 11.48 zajął I miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu.
              25 września w Rzeszowie odbyły się  Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce. Naszą szkołę   reprezentowała Milena Kołodziej w biegu na 600 i Olga Krzywańska w skoku  wzwyż. Olga zajęła 6 miejsce z wynikiem 115cm.

Uczniów do zawodów przygotowała p. Anna Hołowacz.

Gratulacje J