• Sztandar szkoły

• W dniu 19.02.2018r. odbyło się spotkanie pana dyrektora Leszka Szczybyło z rodzicami uczniów.  W wyniku głosowania rodzice zadecydowali o wyborze wzoru sztandaru szkoły. Sztandar zostanie ufundowany przez rodziców naszych uczniów, a następnie przekazany społeczności szkolnej.

Poniżej znajduje się wybrany wzór sztandaru.

• Wyjazd na lodowisko

• Dzisiaj nasi uczniowie wraz z opiekunami wybrali się na lodowisko do Wólki Pełkińskiej. Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, mimo, że prawie każdy zaliczył upadek i to nie jeden :-) Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi i zrelaksowani wrócili do domów ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

• Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej

•   Dzisiaj uczniowe naszej szkoły wzięli udział w zawodach sportowych w piłce siatkowej.
              Dziewczęta w swojej kategorii zajęły I miejsce, pokonując Muninę: 25:21, 25:14 oraz Wólkę Pełkińską: 25:7, 25:21.
              Miło nam również poinformować, że nasze uczennice będą reprezentować Gminę Jarosław w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 01.03.2018. Gratulujemy i życzymy powodzenia :-)

Chłopcy natomiast w swojej kategorii zajęli II miejsce, pokonując Wólkę Pełkińską w dwóch setach: 25:15, 25:20.
               Im również bardzo serdecznie gratulujemy :-)